Je čas jednou provždy skoncovat se všemi těmi dietami, trápením a věčnou nespokojeností.

Hubněte sebeláskou, Mark Dedomenico, Connie Guttersen

Dieta, která paradoxně není ani dieta

Kniha uznávaných lékařů přináší na míru šitý program. Je to program založený na sebelásce a pozitivním přístupu. Je to program, který chce změnit způsob vnímání sebe sama. S touto změnou se dostaví i změny v tom, jak vypadáte. Kniha slibuje lásku, spokojenost i hubnutí, přesně to, po čem všichni toužíme.

O KNIZE

Hubněte sebeláskou: Osvědčený, na míru šitý program Love Diet, který změní váš způsob vnímání sebe sama a díky němuž budete vypadat lépe.

ANOTACE

Vše, co potřebujete, je láska. Přichází revoluční plán od autorky bestselleru podle New York Times „The Sonoma Diet“, uznávané lékařky z jedné z nejúspěšnějších klinik na hubnutí v USA, který navždy změní způsob, jakým přemýšlíte o jídle, o sobě a o tom, jak vypadáte.

Hubněte díky lásce

Podle lékařů Connie Guttersen a Marka Dedomenica tajemstvím úspěšného hubnutí není HDL, LDL nebo DNA. Je to láska: mít rád sám sebe, mít rád své tělo, milovat svůj celkový zdravotní stav. Pochybnosti o nás samotných a sebepohrdání jsou zodpovědné za náš nefunkční vztah k jídlu a naše destruktivní zdravotní návyky, což nevyhnutelně vede ke špatné výživě, k nežádoucí hmotnosti a nebezpečně nízkému sebevědomí. Naučit se rozpoznat svou vlastní hodnotu je prvním krokem k dosažení linie a života, který si zasloužíme.

21denní stravovací plán diety láskou

V návaznosti na svůj objevný výzkum, nejnovější vědecké poznatky v oblasti výživy a hubnutí a zprávy od tisíců pacientů, Dr. Guttersen a Dr. Dedomenico vyvinuli Dietu láskou, přístupný, praktický a osvědčený plán k emocionální, mentální i fyzické transformaci vašeho těla zevnitř ven. Dieta láskou zahrnuje 21denní stravovací plány na snídaně, obědy, svačiny a večeře na základě ideálního rozložení živin a výživových strategií pro muže i ženy; recepty na pohodová jídla a snadnou kontrolu nad porcemi; dietní strategie pro omezení metabolického syndromu obezity; jídla z nízkým glykemickým indexem speciálně navržená s cílem optimalizovat hladinu cukru v krvi, snížit chutě, zvýšit energii a podporovat hubnutí; informace o stopových prvcích vztahující se k vědeckému zaměření na „propojení střevo–mozek“. Kombinací správné výživy a pozitivního emočního posilování může Dieta láskou zajistit trvalý úbytek na váze a radikálně proměnit vaši mysl, tělo a duši.

UKÁZKA Z KNIHY (upravená citace)

Po dvaceti letech, kdy se jako psycholožka starám o klienty nespokojené se svým tělem, vím, že lidé většinou vědí, co jíst.

Potíž je v množství jídla.

Hlavní roli při tloustnutí (a hubnutí) hrají důvody, proč lidé jedí. Často je k jídlu vede mnoho pohnutek, ale hlad to není.

Obvykle je jídlo spojené s emocemi, se stresem, úzkostmi, frustracemi, anebo podvědomými vzorci chování, které si neseme z dětství. Lidé jedí z jiných důvodů než je hlad. Identifikovat tyto důvody je prvním krokem k nápravě.

Kniha Hubněte sebeláskou

Kniha Hubněte sebeláskou


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *