Je čas jednou provždy skoncovat se všemi těmi dietami, trápením a věčnou nespokojeností.

Naslouchat volání velryby

Dieta, která paradoxně není ani dieta

Někdy si člověk připadá jako velryba, paradoxně se tak trápí. Přitom velryba nese nezměrnou sílu, čistotu a moudrost. Kdybychom kousek této moudrosti měli, trápení by bylo ta tam.

Dimenze vody

Velryba je symbolem tajemného oceánu, který obývá tak dlouho, že zná všechna jeho tajemství. To velryba všechno viděla, ztělesňuje pradávnou moudrost, porozumění, ale i hravost a kreativitu. Veškerý život se zrodil ve vodě a právě tam se rodí i velryba. Voda je základem všeho živého, symbolem života a všech jeho dimenzí. Velryba je jako voda…

Volání velryby

V pohádkách se vypráví, že velryba zažila dobu, kdy do oceánu padaly hvězdy. Ty přinášely příběhy z vesmíru a velryba každý z nich vypráví až do dneška ve svých písních. Její zvuky jsou zvuky vesmíru. Vedou nás k podstatě všeho. Jsou cestou do vlastního nitra pro každého, kdo jim umí naslouchat a má otevřené srdce. Pradávné tóny nás probouzejí k životu, jsou zdrojem inspirace, harmonizují a uzdravují.

Volání velryby je voláním duše, která touží realizovat svůj potenciál. Je to volání touhy jít za svými sny, být sám sebou.

Naučit se slyšet slova velryb znamená pochopit vlastní bytí. Je to způsob, jak si osvojit všudypřítomnou láskyplnou energii, pochopit význam vody jako studnice života, ale také síly zvuku a dechu.

Rytmus života

Dech je rytmem energie, ve které je život. Začněte u dechu. Nadechněte se zhluboka, oddejte se rytmu svého srdce, zvukům života. Nechte proudit svoji životní energii.

Dechová cvičení

Kyslík je totiž základním zdrojem energie a energii pro život prostě potřebujeme. Každým nádechem můžete získat dávku kyslíku, který naplní energizuje každičkou buňku vašeho těla. Každým výdechem se můžete zbavit množství škodlivin a nepotřebných látek, které vás zbytečně zatěžují.

Dechová cvičení podporují sebelásku a řadí se i k technikám mindfulness. Další techniky najdete v chytrých knihách…

Dobrý!Dost dobrý!Fakt dobrý!Lepší už to snad být nemůže!Úplně nejlepší. (No Ratings Yet)

Loading...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *