Je čas jednou provždy skoncovat se všemi těmi dietami, trápením a věčnou nespokojeností.

Jak funguje PARADOX dieta?

Dieta, která paradoxně není ani dieta

Prostě jezte!

Jezte s chutí a radostí!

Tak to je naše výzva na hubnutí. To je naše dieta! Zní sice trošku paradoxně, ale je založena na základních principech fungování lidského těla a mozku. Ve finále je mnohem efektivnější než většina známých diet.

  • PARADOX dieta nenutí k počítání kalorií. Neomezuje vás. Nedělá z jídla nepřítele. Naopak jde cestou spokojenosti. Staví na sebepřijetí a sebelásce. Jenom s pozitivním přístupem můžete dosáhnout pozitivních výsledků, tedy zhubnout, zdravě a trvale.
  • PARADOX dieta nespoléhá na vůli, protože zažité vzorce chování a podvědomé programy v mozku vůli překonají. Nepodněcuje k boji, naopak. S touto dietou postupně a nenásilně změníte podvědomé programy, které vás dovedly tam, kde jste. Změníte svůj postoj k sobě samému a ke stravě. A ta změna půjde vidět!

Jdete do toho?

Sledujte náš PARADOX Instagram.

Najdete tam spoustu inspirativních obrázků a také #paradoxdesatero – deset klíčových pravidel pro hubnutí.

Přidejte se do naší FACEBOOK skupiny.

Pravidelně vás budeme zásobovat praktickými návody a tipy, s ostatními budeme vzájemně sdílet své poznatky a zkušenosti.

Najděte si svoji vlastní cestu. Budeme vás inspirovat. Nečekejte však, že vám budeme ukazovat, jak máte vypadat. Nečekejte, že vám budeme říkat, co jíst. To není tak důležité. Mnohem důležitější je, jak jíte a proč. PARADOX dieta je o poznání sebe sama. Sami zjistíte, co je pro vás nejlepší.

„Naslouchejte především sami sobě.“ Tak zní první pravidlo z PARADOX desatera pro hubnutí.

Změňte svůj přístup!

Do teď vás všechny diety tlačily do změny jídelníčku, stravovacích zvyklostí nebo pohybových aktivit. A jaký byl výsledek?

Pokud nezměníte nastavení mysli, podvědomé vzorce chování a hluboko zaryté emoční programy, nedokážete dlouhodobě udržet žádnou změnu zvyklostí a návyků. Nemůžete dosáhnout úspěchu a spokojenosti. A právě spokojenost by měla být vaším hlavním cílem.

  1. Zaměřte se na spokojenost, spokojenost se sebou samým. Začněte sebepřijetím, učte se sebelásce.
  2. Nepotlačujte své emoce, tlak je stres a stres znamená nespokojenost. Právě nespokojenost, nežádoucí pocity, emoce a stres často léčíme jídlem. Ve finále jsme pak nespokojení čím dál více.
  3. Nebojujte s jídlem, protože jídlo každý z nás nutně potřebuje pro život. Jídlo není nepřítel. Naopak, je to prostředek k dosažení našich cílů.
  4. Vyhýbejte se přílišné sebekritice, negativnímu hodnocení sama sebe a výčitkám. S pozitivním přístupem, sebepřijetím a sebeláskou dokážete spustit pozvolné změny, kdy se váš život obrátí k lepšímu. To je cesta
  5. Nečekejte, že dostanete všechno a hned. Každá změna chce čas. O co víc času, o to trvalejší změna to bude. Na druhé straně nehleďte do budoucnosti, protože ta je nejistá. Žijte v přítomnosti. Věnujte pozornost přítomnému okamžiku, už v něm můžete najít spokojenost, radost a potěšení.

Nečekejte

Pusťte se do naší PARADOX výzvy na teď. Začněte pozvolna měnit svůj svět k lepšímu.

Život se nedá zastavit a jediné, co skutečně existuje, je to, co je právě teď. Co teď?  Pro začátek stačí odpověď na jednu jedinou otázku. O jakou otázku jde?

Potřebujete chytrého pomocníka a oporu, která nezklame? Chcete to mít černé na bílém?

Pořiďte si knihu, která vám rozšíří obzory…

Doporučujeme knihu Jezte chytře aneb Eat Q. Odhalte moc emoční inteligence při hubnutí. Více o knize.