Je čas jednou provždy skoncovat se všemi těmi dietami, trápením a věčnou nespokojeností.

Radikální sebeláska, Gala Darling

Dieta, která paradoxně není ani dieta

Radikální sebeláska je manifestem ženy k ženám. Je to kniha o cestě k sebelásce. Tuto strastiplnou cestu absolvuje nejedna z nás a tato kniha může pomoci najít z té cesty tu správnou odbočku. Prostě je čas prožít každý den jako oslavu.

O KNIZE

Radikální sebeláska: Jak milovat sami sebe a žít své sny, Gala Darling

ANOTACE

Nejste sama

Snila jste někdy o životě naplněném smíchem a láskou, ale nemáte ponětí o tom, jak toho dosáhnout? Nejste sama. Autorka bestsellerů Gala Darling strávila roky v náručí deprese a s poruchou příjmu potravy. Její život byl jeden velký chaos a katastrofa – jednoduše proto, že nevěděla, jak se zařídit život, o němž snila.

Jak se vydat tou správnou cestou?

V této knize Gala líčí, jak se její život obrátil k lepšímu, od sebezničení k sebelásce, a ukazuje vám, jak toho můžete dosáhnout i vy. Na stránkách této knihy objevovat přesně to, co vás nasměruje na cestu k vysněnému životu. Autorka vám odhalí řadu nástrojů a technik, které vám pomohou probudit v sobě kouzelný život plný blaženosti a dobrodružství. Díky zábavným domácím úkolům a cvičením, a také pomocí hezkých ilustrací, vás kniha přiměje zamilovat se sama do sebe a naučí vás milovat i druhé.

Můžete dělat, co chcete

Váš svět se promění v magické místo. Když milujete sama sebe, život nezná omezení. Můžete dělat, co chcete. Je čas zbavit se okovů očekávání a začít ze srdce žít. Je na čase ohromit sama sebe tím, jak krásný život může být. Je čas prožít každý den jako oslavu!

UKÁZKA Z KNIHY (upravená citace)

Věř, že i mě samotné vzalo mnoho času, než jsem se dopracovala k sebelásce. Mé tělo je důkazem, je plné tetování a jizev způsobených starými piercingy a sebepoškozováním. Ty jizvy jsou svědky plynutí času. Ne, nejsem ten, kdo měl v životě vždycky všechno do detailu promyšlené. To rozhodně nejsem.
Před osmi lety jsem byla úplně jiný člověk, byla jsem člověk utrápený a nemocný. Byla jsem ztracená. Věděla jsem, že můj život může být mnohem lepší, než je, ale měla jsem pocit, jako bych někde ustrnula. Neměla jsem nejmenší tušení, jak se dostat tam, kde chci být. A také jsem dala prostor strachu. Ten mě zcela pohltil a ovládl mne svou železnou pěstí.
Možná je ti můj příběh blízký. Možná se i ty cítíš oklamaná životem. Možná vůbec nežiješ život, který jsi chtěla. To je v pohodě! Nemusíš se za to cítit špatně, smutně nebo zdrceně! Postupně začneš odbourávat všechny negativní myšlenky, ty myšlenky, které ti nejsou vůbec k ničemu dobré. Pěkně jednu po druhé…
Bez ohledu na to, kde se na své cestě za radikální sebeláskou právě nacházíš, chci, abys věděla to podstatné: vždy jsi schopná změny. V jakémkoliv momentu má každý z nás příležitost rozvíjet se a růst, anebo zůstat na místě, být zablokovaný a zakrňovat. Jsi to jen a jen ty, kdo o tom rozhoduje.
Na chvilku se zastav a nalaď se přesně na tento okamžik…

Učebnice sebelásky, Lucie Kolaříková


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *