Je čas jednou provždy skoncovat se všemi těmi dietami, trápením a věčnou nespokojeností.

Miluj svůj život, Luise L. Hay

Dieta, která paradoxně není ani dieta

Miluj svůj život, Luise L. Hay

ANOTACE KNIHY

Své tělo můžete uzdravit tak, že vydáte pozitivní energii při práci se svou myslí. Autorka vysvětluje, jak limitujeme své myšlení a názory a tím vytváříme ve své hlavě zárodky a příčiny nemocí. Kniha nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nám dovolí prožít hodnotnější život. Tentokrát se k vám titul dostává v nádherném ilustrovaném vydání.

UKÁZKA Z KNIHY (upravená citace)

Jak přemýšlím? Jak mluvím? Jak vnímám svůj život?
Jaké jsou mé myšlenky? Jaká jsou má slova? Jaký je můj život?
Jaký okamžik si právě teď vytvářím? Je pozitivní nebo negativní?
Jaká je má aktuální myšlenka?

Tvůrcem budoucnosti je aktuální myšlenka. Jaká je? Jen ji vnímej. Uvědom si, jak přemýšlíš, jaký máš postoj a jaké pocity jsou s ním spojené.

Jedna myšlenka, která ovlivní celou budoucnost. Ale pořád jde jenom o jednu myšlenku a dokonce tvoji myšlenku. A myšlenku jde přece změnit.

Je úplně jedno, jaká to bude myšlenka. Je jedno, co tě právě teď trápí. Všechny naše zkušenosti jsou jen vnějším odrazem našeho vnitřního světa, našich postojů a myšlenek, naší úcty k sobě samé a lásky. Láska však je. Láska je život a život je láska.

Dokonce i nenávist můžeš naplnit láskou. Sebenenávist je jenom nenávistí k tomu, co si sama o sobě myslíš. Je to jen myšlenka, která ti říká to, co jsi o sobě slýchala a co sama sobě neustále opakuješ.

„Jsem špatná, tlustá, nikdo mě nemá rád. Nezasloužím si lásku.

Je to jen myšlenka. Tato myšlenka se pojí s určitým pocitem a ty ten pocit vnímáš jako zkutečnost. Věříš mu. Jenže on pramení z myšlenky.

Stačí tu myšlenku registrovat, ale nezabývat se jí, nedát ji prostor. Když tu myšlenku necháme být (nebudeme jí dávat sílu, ani tím, že ji budeme potlačovat), ztratí význam. Myšlenka se nemusí spojit s pocity a nemusí se stát tím, čemu věříme – pokud tu myšlenku prostě jen necháme být, pokud myšlenku budeme vnímat jako myšlenku.

Každá myšlenka jde změnit. Kdykoliv. Změň myšlenku a změní se i tvůj pocit. Změň své myšlenky a změní se celý tvůj život.

Kniha Luise L. Hay - Miluj svůj život

Kniha Luise L. Hay - Miluj svůj život


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *